Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Hareketli Cam Çatı Sistemleri
Hareketli Cam Çatı Sistemleri

Hareketli Cam Çatı Sistemleri

sürme cam

Hareketli Cam Çatı Sistemleri

Günümüzün modern mimarisinde cam detaylar oldukça fazla kullanılmakta ve mekanların tasarımına ilgi çekici bir hava katmaktadır. Firmamızın özel olarak cafe, restaurant ve konutlarda kullanılmak üzere üretimini gerçekleştirdiği cam tavan da bu detaylar arasında yer almaktadır. Ürünün özel yapısı sayesinde olumsuz hava şartları mekanı etkilememekte ve aynı zamanda camın şeffaflığı sayesinde gökyüzü de rahatlıkla görülebilmektedir. % 66 oranında motorlu ve manuel olarak açılıp kapatılabilen cam çatı özellikle kış aylarında kar, yağmur ve soğuk havanın içeri girmesini engellemektedir. Yaz aylarında ise istenildiği takdirde açılabilmekte ya da kapatılabilmektedir. Ürün, birbiri üzerinde kayarak hareket eden ve sabit bir alanda toplanan cam nodüllerden oluşmaktadır ve artık günümüzde birçok mekan tasarımında sıklıkla kullanılmakta, böylece modern bir görünüm sunmaktadır.

Sürme cam 7 metreye kadar olan açıklıklarda kullanılabilmekte, 5 metreye kadar olan açıklıklarda ise ilave taşıyıcıya ihtiyaç duyulmadan kurulmaktadır. Uzaktan kumanda ve buton kontrollü uygulamalar sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kaplama olarak ise ısı cam, temperli cam ve polikarbonat malzeme kullanılmakta böylece ısıyı mükemmel bir şekilde içeride tutabilmektedir. Alüminyum sistem profillerine sahip olan ürün her renge rahatlıkla boyanabildiği için açılır cam tavan seçeneklerini mekanınızda rahatlıkla tercih edebilir, dekorasyona uygun bir renge boyanmasını sağlayarak mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Cam tavan sistemleri ve diğer cam ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için  akwins.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>