Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Güvenlik İçin Gizli Kamera
Güvenlik İçin Gizli Kamera

Güvenlik İçin Gizli Kamera

gizli kamera

SEVDİKLERİMİZİN GÜVENLİĞİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

Bu hayatta insanın başına neler gelmiyor ki. Kendimizi daima koruma altına almalıyız. Çocuğumu bakıcıya bırakıp işe gitmek zorunda kaldığımda evime bir tane gizli kamera alma gereği duydum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine teknolojiksistemler.com adresine bir göz attım. İnanılmaz gizli kameralara rastladım.

Gizli kameralı dvd player mı dersiniz, masaüstü gizli kameralı saat mi dersiniz, gizli kameralı usb bellek mi dersiniz ne ararsanız vardı. Bende evime en uygun gördüğüm masaüstü saat görünümündeki gizli kamerayı satın aldım. Artık işe giderken gönlüm rahat bir şekilde gidiyorum.

Siteyi dolaşırken gözüme farklı güvenlik sitemleri de takılmadı değil. Dinleme cihazlarının her türlüsü vardı. En çok ilgimi çekenlerden bir tanesi priz şeklinde olan dinleme cihazı oldu. İş yeriniz, eviniz için ve daha birçok farklı alanda bu cihazları kullanarak güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Gözüme çarpan bir diğer müthiş teknolojik güvenlik ürünü de casus telefon programı yüklenmiş cep telefonları oldu. Düşünsenize güveninden şüphe duyduğunuz eşinize, dostunuza ve ya iş ortağınıza bu telefonlardan bir tane satın alıp hediye ettiğinizde, onun yaptığı bütün telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz.

Ayrıca onun telefonuna gelen mesajların hepsinin bir kopyası size iletilecektir. Yapmanız gereken tek şey kendi numaranızı o telefona tanımlamak. Böylece o telefonu aradığınızda telefon görüşmelerini ve ortamın sesini dinleyebilirsiniz. Bu harika siteye göz atmanızı mutlaka öneriyorum.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>