Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Göz Kapağı Estetiği

Göz Kapağı Estetiği

göz kapağı estetiği

Göz Kapağı Estetiği

Gözler yüzümüze anlam veren en önemli organlarımızdan biridir. Gözlerimizin duruşu, bakışı yüzümüze farklı anlamlar katabileceği gibi yaş konusunda da bazı ipuçları vermektedir.

Göz kapağında yaşlanma ile birlikte bir takım kırışıklıklar veya sarkmalar meydana gelebilir. Bu sarkma ve kırışıklıklar da görüş kalitesini etkileyebileceği gibi görüntü ve estetik açısından da kişinin daha yorgun veya yaşlı görünmesine neden olabilir. Göz kapağı düşüklüğü her zaman yaş almakla alakalı olmayadabilir. Kimi zaman kişilerin genetik yapıları nedeniyle göz kapakları normale göre biraz daha düşük yapıda olabilir. Bu da kişilerin çok genç yaşlarda bile olduklarından büyük ve yorgun görünmelerine sebebiyet verebilir.

Bu gibi durumlarda http://www.isvecestetik.com/goz-kapagi-estetigi/ göz kapağı estetiği bir çözüm yolu olabilmektedir. Bir estetisyen tarafından kişinin şikâyetleri dinlendikten ve ayrıntılı bir muayene ve tetkik yapıldıktan sonra uygulanan estetik operasyon sayesinde kişiler düşük göz kapağı probleminden kurtulabilmekte hem estetik açıdan hem de görüş kalitesi açısından konfora kavuşabilmektedirler.

Göz kapağı estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Göz kapağı estetiği ameliyatı yaklaşık 2- 3 saatlik bir sürede gerçekleştirilen bir estetik operasyondur. Ameliyattan sonra kişiler bir gece hastanede gözetim altında tutulurlar ve ertesi gün taburcu edilirler. Yaklaşık bir hafta sonra ise doktor kontrolünden geçilerek son bir muayene yapılır. Ameliyat sonrasında göze soğuk kompres uygulanır ve şişme ve ödemlerin önlenmesi sağlanır. Çok ağrılı bir ameliyat olmamakla birlikte uzman bir doktor tarafından uygulanması konforun tam olarak sağlanması ve iz kalmaması açısından önemlidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>