Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi Tavan Uygulamaları

gergi tavan

Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi tavan uygulama alanlarında LED aydınlatma sistemi nasıl oluyor hepimiz merak ediyoruz. Nasıl monte edilir. Aralıkları nasıl ayarlanır, hangi LED aydınlatmayı kullanırız aşağıda sizlere hepsi hakkında detaylı bir şekilde bilgi vereceğim.

Gergi tavan aydınlatma modelinde kullanılacak LED’lerin belirtilen voltajına göre güç kaynakları ile desteklenmesi gerekmektedir. Güç kaynağını seçerken sabit voltaj veriyor olmasına dikkat önem göstermeliyiz. LED’lerin diziliminde aralarında 5 metreden fazla olmasına dikkat ediniz.

LED hatlarının başlangıcı, ortası ve sonunda ışık şiddeti farklılıkları olmaması için, Paralel bağlantılarda ana hat maksimum 100 Walt için kullanılmalı. Eğer 100W geçiyorsanız ikinci bir hat çekmeniz gerekmektedir.

LED kullanımında güç kaynağı ile bağlantı kurarken Artı ve Eksi bağlantı noktalarını doğru bağladığınızdan emin olun. Kullanacağınız zaman ambalajından çıkartınız.

LED kullanımlarında tavan kesinlikle beyaza boyanmalı çünkü ışığın yansımasını kesmemelidir. Bunlar kısa kısa led bilgileri, aslından gergi tavan denince akla gelen o kadar fazla uygulama var ki aralarında sadece bir tanesinde kısaca bahsetmek istedim. Halk arasında geri tavan olarak da bilinen barisol tavan görsellerinde de son zamanlar da seçenekler binlere dayandı bile…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>