Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Gemi Sacı

Gemi Sacı

gemi sacı

ÜRKMEZ SAC

Sac, demir ve çelik inşaat alanının vazgeçilmezleridir. İnşaat derken sadece bina değil gemi inşaatlarında da sıkça kullanılır. Ürkmez Sac-Demir firması bu alanda söz sahibi firmalardandır.

Şirket 1980 yılında A. MELİH ÜRKMEZ tarafından Karaköy Perşembe Pazarı’nda kurulmuş olup, 1980-1990 yılları arasında perakende sac ticareti ile faaliyet göstermiştir. 1990 yılından itibaren ithalat çalışmalarına başlayıp, sertifikalı sac ve profil ithalatı üzerine uzmanlaşmıştır. 1999 yılında Tuzla’ da faaliyetlerine devam eden şirket, Demir – Çelik ürünlerini Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ithal ederek Türkiye pazarında hizmete sunmuştur.

Türkiye ve yurt dışından, gelen talepler doğrultusunda birçok tersane ve üretim tesisine;  özel kalite ve ebatlarda,  sac tedarik etmektedir. Firmamız, talep edilen sac ve demir – çelik ürünlerinin; nakliye, kumlama, boyama, kesim ve stoklama hizmetlerini de müşterilerinin isteğine bağlı olarak sunmaktadır.

Şirketin sunduğu ürünler;

  • Gemi Sacı: Her zaman stoklarda bulunan Gemi Sacları, aynı zamanda Yat -Tekne ve Motor yat yapımlarında da kullanılmaktadır.
  • Kazan Sacı: Yüksek sıcaklık ve basınç altında kullanıma uygun kazan çelikleridir. Kazan ve LPG tüp imalatı kullanım alanlarıdır.
  • Kesilmiş Sac Kesilmiş Profil: İstenilen ebat ve kalitede sacların kesimi uygulanır.
  • Yapısal Çelikler
  • Hollanda Profili: Gemi yapımına uygun mukavemetli balblı profillerdir.
  • Özel Kalite Saclar
  • Yapı Profilleri: Sanayi ve İnşaat sektörü başta olmak üzere her yerde kullanılabilen profillerdir.

35 yıllık tecrübe şirketin kalitesine kalite katmış ve katmaya devam etmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>