Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Fotokopi Makinesi Kiralama ile Maliyetlerinizi Azaltın

Fotokopi Makinesi Kiralama ile Maliyetlerinizi Azaltın

kiralık fotokopi

Fotokopi Makinesi Kiralama ile Maliyetlerinizi Azaltın

Günümüzde ofislerin en büyük sorunlarından bir tanesi artan maliyetlerdir. Özellikle çok sayıda evrak akışının olduğu ofislerde fotokopi masrafları da bir hayli fazla olabiliyor. Eğer sizde bu masrafların düşündüğünüzden daha fazla olduğunu düşünüyorsanız hemen bizi arayarak Fotokopi makinesi kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede fotokopi makinelerinizi kiralayacak ve satın alma masraflarından kurtulacaksınız.

Kiralık fotokopi makinesi sayesinde sadece satın alma masraflarından değil aynı zamanda toner, bakım ve onarım gibi masraflardan da kurtulacaksınız. Firmamız tarafından kiralanan her fotokopi makinesi için sizlere ücretsiz olarak teknik servis hizmeti sunulacaktır. Bu hizmet sayesinde bakım ve onarım masraflarından kurtulacaksınız.

Fotokopi Makinesini Kiralayarak Onlarca Avantajdan Yararlanabilirsiniz

Fotokopi makinelerinizi kiralamak size birçok açından fayda sağlayacaktır. Özellikle yoğun iş günlerinde fotokopi makinenizin arızalanması işlerin aksamasına neden olabiliyor. Bunun olmasını engellemek için sizlere yerinde teknik servis hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet sayesinde sadece dakikalar içerisinde fotokopi makineniz onarılmakta ve tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

2010 yılından bu yana siz değerli müşterileri için hizmet sunan firmamız %100 müşteri memnuniyetini gözetmektedir. Bu nedenle ihtiyacınız olan fotokopi makinelerini belirlemek için size sorular yöneltiyor ve bu soruların cevaplarına göre ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Ayrıca siyah – beyaz ve Renkli fotokopi makinesi kiralama hizmeti sayesinde ihtiyacınız olan fotokopi makinelerini kiralayabiliyorsunuz. Sizde 100 TL’den başlayan fiyatlarımız ile fotokopi makinesi kiralamadan önce bizimle iletişime geçmeli ve personellerimizden fiyat almalısınız.

Telefon 1: 02125630463

Telefon 2: 05353791569

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>