Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Forklift ve benzeri taşımacılık makineleri

Forklift ve benzeri taşımacılık makineleri

forklift

İstif ve Taşıma Makineleri Konusunda Profesyonel Çözümlere Tarafımızdan Ulaşın

Küçük ya da büyük fark etmeksizin sayısız dükkan, depo, fabrika veya benzeri alanda kullanılan forklift ve benzeri istif ve taşımacılık makineleri, her ne kadar basit işlevleri olan sıradan cihaz ve araçlar olarak görülebilseler de gerçek bu durumdan tamamı ile farklıdır. Uygun teknolojiler kullanılmadan hazırlanan bir forklift, hem çalışan personel hem de taşınmakta olan mal açısından büyük tehlikeleri içerisinde barındırmakta ve çoğunlukla istenmeyen durumların meydana gelmesine açık kapı bırakmaktadırlar. 1992 yılında söz konusu araçların servisi görevini üstlenerek ticaret hayatına başlayan firmamız Özişmak, geride kalan yıllar içerisinde gerçekleştirilen üst düzey çalışmalar ile birlikte imal edilen ve dünyanın dört bir yanından ithalatı sağlana ürünler bazında kapsamlı bir mühendislik firması niteliği kazanmış durumdadır. NOVA temizlik makineleri ve HELO forklift çeşitlerinin Türkiye distribütörü olmasının yanı sıra SMZ markasının da  ürünlerini imal eden Özişmak, her geçen gün artan ürün ve hizmet çeşitliliği ile birlikte farklı alanlardaki ihtiyaçlara da karşılık vermeyi başarmaktadır.

http://www.ozismak.com/ adresi üzerinden ulaşım sağlanabilecek olan web sitemiz üzerinde yer alan ürün bilgileri ile ihtiyacınıza uygun çözümler arasında detaylı inceleme ve seçimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda satış sonrası servis hizmetlerimiz ve benzeri olanaklar konusunda da bilgi alabilirsiniz. Özişmak forklift ve diğer taşıma araçları hakkında güncel haber ve bilgiler için sitemizi periyodik aralıklar ile ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>