Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » ETİKET İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

ETİKET İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN

ETİKET İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN.

               Etiket iş hayatınızda prestijli işinizi ve kimliğinizi müşterilerinize ve etrafınıza göstermenin en kolay yollarından bir tanesidir. Etiket ile ürünlerinizin ne olduğunu neler içerdiğini en önemlisi de sudan ve güneşten korumak için etiketlerin en iyisini seçmeniz gerekmektedir. Ürünlerinizi alan özellikle su ve sıvı maddeler içeren ürünlerde etiketlerin yıpranma durumu daha fazladır. Yıpranan etiket ile hem firmanızın kazancı düşer hem de çalışanlar için hangi ürünün ne olduğu hangi ürünleri içerdiği gibi bilgilerin bulunmaması nedeni ile iş kazalarına yol açılabilir.

Türkiye’nin yıllardır en iyi hizmetini veren biz Damla etiket olarak sizi memnun etmek için en özel etiketle hizmetimizi sunuyoruz. Su geçirmez özelliğine sahip olan etiketlerimiz ile hem ürününüzü hem de çalışanlar için en iyi istifleme şeklini sunacaksınız. Etiketlerimiz yüzde yüz geri dönüşümlü ürünlerden imal edildiğinden imalatı sırasında hiçbir ağaca zarar vermeden üretilmektedir.

Domes etiket üretim standartlarımızın en üstünde yer alan hem doğayı hem de bütçenizi korumaktadır. Sıradan etiketler gibi bir kere kullanıldığında kendi bölmesinde olan yapışkanı gitmemekte uzun süre istediğiniz yere yapıştırmanızı sağlamaktadır. Etiket ürünlerinizin ve sizin için en önemli ürünlerden bir tanesidir. Ürünleriniz için en iyi seçecek bizi seçmektendir. Size sağladığımız özel ödeme koşulları ile önceden çalıştığınız bütün firmaları unutacaksınız. Bizim ile çalışmaya başlayın farkı hemen fark edin.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>