Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Elektrikli Vinç

Elektrikli Vinç

vinç

Elektrikli Vinç ve Monoray Vinç Ekipmanları

İnşaat sektöründe yaygın olarak kullanılan ekipmanlardan bir tanesi de monoray vinç ürünleridir. Monoray vinçler 25 tona kadar kaldırma ve taşıma kapasitesi olan sistemlerdir. Tavana monte edilerek kullanılan bu vinç modelinin birçok avantajları bulunur. İş yükünü büyük anlamda azaltan vinçler sektörde çalışan işçilerin daha rahat bir şekilde çalışmalarına olanak tanımaktadır. Sadece inşaat sektöründe değil farklı alanlarda da kullanılan monoray vinçler sayesinde taşınması çok zor ya da mümkün olmayan parçalar zahmetsiz bir şekilde istenilen yere taşınmaktadır. Vinçler aynı zamanda işlerin daha hızlı yürümesini sağlar. Taşınacak olan parçaların kolayca taşınması planlanan işlerin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar. Tavan yüksekliği düşük olan yapılarda kullanılan özel tasarımlar ile her alanda kullanılabilir.

Elektrikli vinçlerde birçok sektörde kullanılan ürünlerdendir. Elektrikli vinç ve diğer vinç çeşitlerinde kullanılması gereken çok sayıda ekipman bulunur. Motor rediktör, kanca blokları, kablolu kumanda, vinç tambur, vinçlerin hareket edebilmesi için yürüyüş yolları, vinç gövdesi, vinç sireni ve vinç dişlisi vinçlerde kullanılan parçalardır. Yukarıda bahsedilen parçaları ve daha fazlasını Güney Çelik Halat firmasından temin edebilirsiniz. Firmanın üretmiş olduğu ürünlerin tamamı son teknoloji üretim yöntemleri kullanılarak üretilmektedir. Vinçler yaptıkları işlevleri gereği kaliteli ve sağlam olması gereken ürünlerdir. Vinçlerde kullanılmak üzere ihtiyacınız olan tüm parçaları firmadan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Firma üretmiş ve satmış olduğu ürünlerin her zaman arkasında durmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>