Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » E-Ticaret Yenilikleri İle Tanışın

E-Ticaret Yenilikleri İle Tanışın

eticaret

E-Ticaret Yenilikleri İle Tanışın

Günümüzdeki işletmelerin ayakta kalarak başarılı olabilmesi için sadece mağazalar açmaları yeterli olmamaktadır. Firmaların birbirleri ile kıyasıya rekabet içinde olduğu bu zamanlarda internetin avantajlarından faydalanarak işleyişlerini devam ettiren işletmeler rakiplerine karşı bir adım daha önde olurlar. Eticaret sayesinde firmalar mağazada ağırlayabildikleri müşteri sayısından çok daha fazlasına ulaşabilmektedirler. Bu yüzden çalışılan sektör ne olursa olsun birçok firma ürünlerinin satışlarını internet üzerinden gerçekleştirmektedirler. İmağaza sitesindeki avantajlardan faydalanmak ve sizde firmanız ya da kişisel olarak ticaret konusu yapacağınız ürünlerin çok daha kolay bir şekilde milyonlarca kişiye ulaştırılmasını istiyorsanız firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin müşterileri için sunduğu inanılmaz hizmetler bulunuyor.

E-ticaret konusunda profesyonel çözümler sunan İmağaza sitesinde kullanıcılar için sunulan üç farklı paket bulunuyor. Standart, +Plus ve Premium paketlerinden ihtiyacınıza göre en uygunu belirleyerek satın alabilirsiniz. Standart paketi tercih eden kullanıcılar bile internet üzerinden ticaret yapmak için gerekli olan tüm özelliklere sahip olabilirler. Firmanın paket dahilinde müşterilerine sunduğu hizmetler arasında logo tasarımı, özel tema tasarımı, işlem yapılan gün kurulum, en çok kullanılan sosyal medya araçlarından bir tanesi olan Facebook bağlantısı gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca İnternet üzerinden online olarak yapılan fatura tahsilatı modülü, ebülten oluşturma sihirbazı, sisteme entegre yapılabilen canlı destek modülü, dosyalara FTP erişimi ve üyelere toplu sms gönderimi gibi hizmetlerde paket içinde bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>