Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Dr. Murad Essential-C Day Moisture

Dr. Murad Essential-C Day Moisture

moisture

Dr. Murad Essential-C Day Moisture

C vitaminli gündüz nemlendiricisi olarak tüketicilere sunulan Dr. Murad Essential-C Day Moisture sayesinde güneşten korunabilir, cildinizi nemlendirebilir ve cildinizi aydınlatabilirsiniz. 50 ML olarak üretilir ve tüm ciltler içinde kullanılabilir. Dr. Murad ürünleri arasında en etkili ve tercih edilen gündüz nemlendiricisi olarak bilinir. Tüm dermatolojik testlerden de başarıyla geçmiştir. Dr. Murad ürünlerinin günümüzdeki faydaları da birçok sosyal platform üzerinden yayınlanmaktadır.

Dr. Murad Essential-C Day Moisture içerdiği zengin C vitamini ve patentli cilt bakım sistemi sayesinde cildi çevresel faktörlere karşı gün boyunca korumaktadır. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olduğu için cilde uygulandığı anda yumuşaklık kazandırır ve nemlendirmektedir. Yine bileşiminde bulunan A, E ve C vitaminleri sayesinde antioksidan koruma sağlamaktadır. Gün içerisinde maruz kaldığınız yüksek orandaki güneş ışığına karşı ve bakterilere karşı etkili bir şekilde koruma sağlayabilmektedir. Günümüzde çevresel faktörler yüzünden cildiniz elastikiyetini yitirebilmektedir. Dr. Murad Essential-C Day Moisture sayesinde cildin elastikiyeti artar ve cilt daha sıkı bir görünüm kazanarak gençleşmektedir. Her gün restore edilen cilt bu sayede genç ve sağlıklı bir görünüme de kavuşmaktadır. Son zamanların etkili gündüz bakım ürünü olan Dr. Murad Essential-C Day Moisture sayesinde cildinizi tüm dış etkenlerden ve bakterilerden koruyabilirsiniz. Dr. Murad ürünlerinin bu kadar tercih edilmesi ve etkili bir şekilde kullanılması sonucu artık gündüz saatlerinde de cildinizi koruyabilirsiniz.

Uygulama şekli: Boyun, yüz ve dekolte bölgelerine masaj yaparak her sabah uygulayabilirsiniz. Dr. Murad Essential-C Day Moisture sayesinde her sabah yapacağınız bakım sayesinde tüm zararlı faktörlerden cildinizi koruyabilirsiniz. Cildinize sıklık kazandırarak genç bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Aynı zamanda cilt üzerinde görülen serbest radikallere karşı da koruma görevi üstlenen Dr. Murad Essential-C Day Moisture ürünü, belirli dönemlerde en uygun fiyat aralıklarıyla tüketicilere sunulmaktadır. Dr. Murad ürünlerini detaylı bir şekilde araştırarak cildiniz için uygun olan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Sonrasında ise derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlayabilir ve cildinizdeki tüm kiri yok ederek, daha güzel bir görünüme rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

http://www.dermoeczanem.com/dr-murad-essential-c-day-moisture-spf-0-50ml

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>