Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Canlı destek robotu

Canlı destek robotu

canlı destek robotu

Son dönemde internette büyük değişimler ve gelişmeler yaşanıyor. Artık insanların birçok işlem için internet sitelerini tercih etmesi firmaların da internete bakış açılarını değiştirdi. Artık en küçük işletmelerden büyük işletmelere kadar herkes bir internet sitesine sahip olmayı amaçlıyor. İnternet sitelerinde genellikle firmalar ürettikleri ürünlerin satışını gerçekleştiriyorlar. Bu işlemlerin dışında destek işlemi için kullanılan internet siteleri de bulunuyor. Bu aşamada firmalar internet üzerinden müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyorlar. İnternet üzerinden soruların yanıtlandığı canlı destek robotu çok fazla bir bilgisayar bilgisi olmadan da rahatlıkla oluşturularak sitelere eklenebilir. Bu işlemler için yalnızca biraz zaman ayırmanız kusursuz bir robot sahibi olmanızı sağlayabilir.

http://rebot.me/tr sitesi sizlerin istediğiniz soruları cevaplayan bir robot oluşturmanız için kurulmuş bir site. Siteye girdiğinizde Türkçe açıklamalar ve videolarla sizlerin bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğiniz anlatılıyor. Bir robot sahibi olmak için ilk olarak e-posta adresiniz ile birlikte siteye kayıt oluyorsunuz. Sonrasında oluşturduğunuz bu üyelik ile siteye giriyor ve robotunuzu oluşturmaya başlıyorsunuz. İlk etapta yalnızca robotunuzun ismini ve görüntüsünü belirliyorsunuz. Bu aşama sistemin en basit aşaması. Sonrasında robota gerekli soruları ve bu sorulara karşı verilecek olan cevapları ekliyorsunuz. Bu sayede bir kişi bu robota herhangi bir soru yönelttiğinde ve bu soru robota kayıtlı olduğunda robot sizin yerinize otomatik olarak cevap veriyor. Bu sayede çok sayıda soruyu robota ekleyerek adeta bir canlı destek robotu oluşturabiliyorsunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>