Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Boğazda iftar yemeği

Boğazda iftar yemeği

iftar

Teknede İftar Yemeği

Ramazan aylarının yaklaşmasıyla birçok yerde ramazan hazırlıkları başlamaktadır. Marketler restoranlar türlü türlü yerlerde kampanyalar programlar yapılmaktadır. Ramazan ayında ilk akla gelen ramazan sofraları olmaktadır. Bunun için birçok mekân önceden menülerini oluşturup hummalı bir yemek programı hazırlamaktadır. Ramazan sofralarının mükemmelliğinin yanı sıra yemek yenilen mekânlarda önem kazanmaktadır. Bunun içinde teknede iftar yemeği programlarıyla eşsiz bir iftar saati geçirebilirsiniz. Mis gibi deniz kokusu ve temiz hava ile doyasıya iftar yapabilirsiniz.

           Boğazda iftar yemeği konseptiyle firmamız boğaz manzarasıyla eşsiz bir yemek menüsünü sizlere sunmaktadır. https://joytekneturu.com Teknede iftar organizasyonu üzerine çalışan firmamız uzun zamandır sizin konforunuz için çalışmaktadır. Bu da sıradan bir iftar mekânı yerine akla gelmeyen farklı bir fikrin temelini sizlere hatırlatır. Kalabalıktan uzak deniz ve boğaz manzarasında iftar yapabileceğiniz huzurlu bir ortam yaratır.

TEKNE ÇEŞİTLERİ

Birbirinden farklı büyüklükteki teknelerimiz ile istediğiniz sayıda misafir ağırlayabilecek teknelerimiz bulunmaktadır. Birbirinden farklı modelleri göz kamaştırıcı şık tekneler iftarda sizlerin hizmetindedir. Katılmak istediğiniz misafir sayısıyla birlikte istediğiniz tekneyi seçerek güzel bir iftar yapabilirsiniz.

MENÜLER

Ramazan ayının olmazsa olmazı yemek sofralarıdır. Sizlerin damak zevkine uygun en sevdiğiniz yemekler menümüzde yer almaktadır. Deniz mahsullerinden diğer et ve yemek türlerine kadar bütün yemek çeşitleri sizler için özenle hazırlanmaktadır. Gerekli bilgi ve rezervasyon yaptırdıktan sonra hizmetimizden dilediğiniz günde yararlanabilirsiniz. Göz dolduran sunumlarıyla birlikte bir o kadar lezzetli yemeklerle bu iftar başka iftar olabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>