Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Bodur ve klasik anaçlı meyve fidanları
Bodur ve klasik anaçlı meyve fidanları

Bodur ve klasik anaçlı meyve fidanları

süs bitkisi

TOHUMLAR FİDANA FİDANLAR AĞACA AĞAÇLAR ORMANA DÖNMELİ YURDUMDA

Türkiye tarihin başındandır gerek coğrafi konumu gerekse matematiksel konumu sebebiyle büyük ormanlara sahip olmuştur. Bu ormanlar bizlere oksijen sağlar ve bizlerin hayatta kalmamıza yardımcı olurlar. Hatta yapılan araştırmalara göre bir insan yemek yemeden 1-2 hafta yaşayabiliyor su içmeden 4-5 gün yaşayabiliyorken nefes alamdan e fazla 5 dakika yaşayabiliyor.

Kısacası insanlar doğanın fotosentezle ürettiği oksijene mecburdur. Her ne kadar bu bitkilere ihtiyacımız olsa da bu kimsenin dikkatini çekmemekte. Çünkü Türkiye’de her yıl ormanlar yakılıp yıkılmakta ve bunların yerine dev betonlar dikilmekte. Söylesenize bu betonlar mı sizi yaşatacak bu dünya da? Elbette ki hayır. Ama bütün bunlara rağmen ormanlar katlediliyor. Bizlerse sadece izliyoruz. Artık bu yıkıma dur deme zamanı geldi sizler de doğayı kurtararak geleceğimizi kurtarmak istiyorsanız çapanızla yere bir fidan ve ya bir tohum ekebilirsiniz. İstediğiniz ağacın ve ya bitkinin fidanını ve ya tohumunu sitemizden bulabilirsiniz. Sitemiz toprakla iç içe olmak isteyenler ve yıkıma dur demek isteyenler için tohum satışı ve fidan satışı yapmaktadır.

Sizlerde sitemiz üzerinden fidanlar ve tohumlar alarak geleceğinizi koruyabilir ve hayatınızı doğayla içi içe yaşayabilirsiniz. Sitemiz sadece tohum ve fidan satışı yapmamaktadır. Sitemizde süs bitkisi satışı da yapılmaktadır. Sizler de sitemize girerek doğayı büyütecek ve bu yıkıma dur diyecek projelerde yer alabilirsiniz. Unutmayın siz doğayı korumazsanız doğada geleceği koruyamaz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>