Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » BEYAZ EŞYADA GÜVEN

BEYAZ EŞYADA GÜVEN

BEYAZ EŞYADA GÜVEN

Beyaz eşyalar hepimizin evinde olan ve hayatımızı kolaylaştıran eşyalarımızdan. Bu eşyaları alırken ciddi paralar ödüyoruz ve bozulmasın işlevinin azalmasını tabiki istemiyoruz ancak zaman zaman bu tip sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Beyaz eşya servisi olarak Kaçkar teknik servis bu konuda işinde deneyimli ve güvenebileceğimiz bir servis. Beyaz eşya tamiri hassas bir konu neden mi? Öncelikle sorunun ne olduğunun ne olduğunun doğru tespit edilmesi çok önemli çünkü çözüme ulaşmada büyük kolaylıklar sağlıyor. Bazı servis elemanları evinize geldiğinde arızalı olan eşyada sorunun ne olduğunu bulamadığında gidiyor ve bir süre sonra yeniden servis çağırmak zorunda kalıyorsunuz ki ürünün garantisi yoksa bu da fazladan servis ücreti demek. Doğru tespit yapıldıktan sonra; bunun bize maliyetinin ne olacağını bilmek bozulan eşyanın yenisini alıp almamamızda bize karar vermemizde yardımcı olmakta.
Bunun yanında yetkili servislerin eşyalarını kurulum aşamasında ya da herhangi bir sıkıntı olup evinize geldiğinde ürünün nasıl kullanılacağına dair detaylı açıklama yapması ve bizim de bu söylenilenlere uymamız ürünü çok daha uzun kullanmamamıza olanak sağlıyor ya da önceki sorunlarla tekrar karşılaşmamamıza yarıyor. Beyaz eşyaların kurulum aşaması da büyük önem taşımakta. Evimize gelen yetkili servis ürünü monte ederken yaptığı bir hata ürünün kısa sürede yıpranmasına ya da arızalanmasına sebep olmakta. Bizde bu işi bilmediğimizden bunun farkına varamayabiliyoruz. Kaçkar teknik servisin güven veren çalışma anlayışından dolayı teşekkür ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>