Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Baskılı Tişört Bizim İşimiz

Baskılı Tişört Bizim İşimiz

promosyon tişört

Baskılı Tişört Bizim İşimiz

Firmaların tanıtım kampanyaları için sıkça tercih ettiği baskılı tişört, en kaliteli kumaşlar ve en uygun fiyatlarla istediğiniz adetlerde hazırlanarak adresinize teslim ediliyor. Size sadece promosyon tişört giyerek firmanızın reklamını hiç yorulmadan yapmak kalıyor. Tamamen sizin istediğiniz standartlarda hazırlanarak teslim edilen tişörtler, ihtiyaçlarınıza göre sıfır yaka, v yaka veya polo yaka şeklinde hazırlanabiliyor.

İstediğiniz kısımlara tercih ettiğiniz resimler, logolar basılarak en kısa süre içinde topluca size teslim ediliyor. Firmaların sadece kendi çalışanları için değil, bayilerine de dağıtmakta olduğu tişörtler aynı zamanda belediyeler, kamu kurumları veya etkinlikler için de tercih sebebi. Ayrıca okullarda kullanılmakta olan lacoste tişörtler, istenilen renk ve modellerde en kaliteli kumaşlardan üretiliyor.

Vizyon Baskı, farklı amaçlar için kullanılmak üzere dilerseniz istenilen adette ve bedende baskısız toptan tişört imalatı da yapmakta. Her bütçeye uygun kalitede üretilmekte olan bu tişörtler, Türkiye’nin her yerine ulaştırılabilmekte olup, Vizyon Baskı ayrıcalığı ve kalitesini taşımakta.

‘Aracı değil, üreticiyiz’ sloganı ile yola çıkan Vizyon Baskı, tecrübeli ve eğitimli personeli ile baskılı veya baskısız tişört ihtiyaçlarınıza anında çözüm sunmakta. Müşteri memnuniyetini para kazanmanın önünde tutan Vizyon Baskı, her türlü tişört ihtiyacınızda size en uygun çözümleri sunuyor. Üstelik en uygun fiyatlarla.

Piyasada Demokratik Kongo Cumhuriyetine yapmış olduğu 500.000 adet baskılı tişört üretimi ile tanınmakta olan Vizyon Baskı’nın stoklarında bulunan tüm ürünleri de kendi bünyesinde üretilmekte. Daha detaylı bilgi için, baskilitisort.info sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>