Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Ankara santral servisi

Ankara santral servisi

santral

İletişiminiz hiç kesilmesi diye, 1998den bugüne..

CPM Teknoloji olarak her zaman üstün hizmet kalitesi ile servis hizmetlerimizi sunma gayretinde olduk.

1998 den bugüne tüm marka telefon santral satışı ve teknik servis hizmetlerini vermekteyiz.

Karel, Telesis, Telsam, Fortel, LG, Nortel, Ericcson, Multitek, Siemens Telefon santrallerinin, teknik servis, bakım, onarım, kurulum, montaj, programlama ve satış hizmetlerini sunuyoruz.

Güvenlik kamerası teknik servis, projelendirme ve satış hizmetlerimizde de bilinen CPM hizmet kalitesini koruyoruz.

Yapısal kablolama alanında, telefon santral ve telefon kablolama, bilgisayar kablolama- Network kurulumu, Güvenlik Kamera kablolama çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Ücretsiz keşif, uygun fiyat politikamız ve sürekli destek hizmetlerimiz ile diğer hizmetlerimizi destekliyoruz.

Voip, Şubeler arası ücretsiz konuşma, IP santral teknolojileri, Santral robot kurulumları, Santral anonsları gibi konularda da çalışmalarımızı sizler için en üst seviyede sunmaya gayret etmekteyiz.

Ankarada Ostim Telefon santral servisi, İvedik OSB, Balgat Telefon santral servisi, Turan Güneş, Yıldız, Kızılay, Çankaya, Siteler, Sincan OSB, Çankaya, Esat, Gazi Osman Paşa (GOP), Bahçelievler, Konya yolu, Çukurambar, Ümitköy, Eskişehir yolu, Çayyolu, Yaşamkent, Konutkent, Söğütözü, Beşevler, Yenimahalle, Keçiören Etlik başta olmak üzere, tüm bölgelere teknik destek ve servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>