Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Ankara ilinde düğün hikayesi

Ankara ilinde düğün hikayesi

HİKAYE-İ DÜĞÜN

 

İki kişi birbirlerini görüp aralarında bir etkileşim olmaya başladığından itibaren bu etkileşimin onlarda sonsuza kadar kalmasını istemektedirler. İşte bu sonsuza kadar olan isteklerini aileleriyle paylaştıktan sonra sıra bu paylaşımı karşı ailelerin de paylaşmasını isterler. Tabi ufak tefek sorunlar da olur bu aileler arası etkileşimde ama nitekim ailelerde evlatlarının vesilesiyle birbirleriyle tanışırlar. Bu tanışmanın topluma yansıması için ise gençler arasında yüzük takımıyla olur ama tabi oğlan tarafının kızı Allah’ ın emri peygamberin kavli ile istemesinin ardından.

Birbirlerini sonsuza kadar seveceğine ve iyi günde kötü günde hastalıkta sağlıkta vs kararlarını veren çiftimiz için sorunlar yumağı ve aksilikler silsilesi baş göstermeden düzgün bir şekilde evlenip düğün organizasyonunu aradan çıkarmak çok mu çok önemli bir olaydır. Bu düğün organizasyonu çift için hayatlarında bir kez olacak bir olay olacağı için bugünün planlı programlı ve aksamadan ilerlemesi gerekir.

Bu organizasyon çiftimiz için adeta bir düğün hikayesi olmaktadır. Bu hikayenin güzel bir şekilde ve kalıcı olarak kalması için düğün organizasyonu için seçilen fotoğrafçının faktörü çok önemli bir paya sahiptir. Örneğin düğünümüz Ankara ilinde ise düğün hikayesi Ankara diye düğün filminin adının olması gayet olağandır. Tabi bu düğün organizasyonunun düğün fotoğrafçısı Ankara adı altında çekimlerini yapan firmanın logosunu taşıması düğünün ne kadar çok ciddiye alınıp özenle çekilmiş olduğunu gösteren bir olgudur.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>