Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Alexandrite Lazer Cihazları

Alexandrite Lazer Cihazları

lazer

Alexandrite Lazer Cihazları

755 nm dalga boyutuna sahip olan Alexandrite Lazer Cihazları kullanıcısına yüksek hızda epilasyon hizmeti vermektedir. Epilasyon sırasında hedef alınan kramoforlar, kıldaki melanindir. Işığın abzorbe edilmesi için hedef alınan kıl ve tomurcuklarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumda da Alexandrite Lazer Cihazları tarafından çok yüksek derecede emilim sağlanır ve güvenilir sonuçlar alınabilmektedir.

Alexandrite Lazer Cihazlarında seans süreleri normal bir epilasyon seans süresinin yarısından daha az bir sürede tamamlanır. Hızlı bir şekilde kullanıldığı için uygulama maliyeti de azaltılabilmektedir. Bu cihaz sayesinde daha küçük alanlarda yüksek atım hızları elde edilebiliyor. Yüksek fluensler daha küçük spot alanlarında mümkün olduğu için atılım hızı son derece yüksektir. Standart olarak 12 ile 15 mm arasında değişen boyutlarıyla kaliteli bir şekilde lazer epilasyon işlemleri yapılabilmektedir. Bir lazer cihazından beklenen yüksek düzey talepleri karşılamak adına Alexandrite Lazer Cihazları tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen kliniklerin ihtiyaçlarını karşılayan bu cihazın oldukça hızlı bir şekilde işlem yaptığını söyleyebiliriz. Performansı ve hızı sayesinde uygulama başına düşük maliyetler de sağlayabilmektedir. Uygulamayı tercih eden kişilerde kısa seans sürelerinde uygulama yapılabilmektedir. Kalıcı epilasyon sonuçlarını sağlamaya yönelik olarak kullanılan Alexandrite Lazer Cihazları lazer teknolojisinin kaliteli ve güvenli bir şekilde uygulanmasını da sağlamaktadır. Bu anlamda kliniklerde ve özel muayenelerde ve elbette güzellik merkezlerindeki tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir.

Güçlü ve etkili doz seçeneği sayesinde geniş bir bilgisayar kontrollü olan bu cihaz, otomatik olarak verileri kaydeder ve bir sonraki işleme kadar da saklayabilmektedir. Bu sayede de müşteriler bu cihaz ile daha önce uyguladıkları epilasyon işlemlerinde ne kadar ilerleme kaydettiğini görüntüleyebilmektedir. Alexandrite Lazer Cihazları son zamanlarda birçok firma tarafından kullanılmakta ve satışa da sunulmaktadır. Estetik cerrahlarında tavsiye ettiği bu lazer cihazları, bilgisayar destekli analiz yapıp müşteriyle paylaşabilen ve estetik dozunu da otomatik olarak ayarlayabilen ve saniyede de 3 atış yapabilen bir özellikle donatılmıştır. Alexandrite Lazer Cihazları bu özellikleriyle birlikte son zamanların gelişmiş teknolojilerini kullanarak lazer konusunda kişilere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Detaylı bilgi için : http://www.innovamedikal.com.tr

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>