Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Alanya’da Eğlencenin Kalbi

Alanya’da Eğlencenin Kalbi

alanya gece

Alanya gece hayatıyla ve eğlencesiyle gezmek ve eğlenmek için güzel bir seçenektir. Alanya’da deniz ve eğlencenin keyfine varmak çok güzeldir. Doksanlı yılların başından buyana Alanya eğlence sektöründe faaliyet gösteren bu mekân her Zaman kalabalık. Çünkü mekânda eğlence adına ne arasanız var. Dj, pop müzik ve popüler diğer müzikler, leziz yiyecek ve içki çeşitleri, saatler boyunca dans burada vazgeçilmezlerden. Türkiye’den ve dünyadan sanatçıların canlı performansı çok etkileyici.

Alanya dance disco zamanı gece on ikiden sabahın ilk ışıklarına kadar devam eder. Oldukça büyük bir mekân herkesle çok yakın olmak gerekmiyor. Büyük ve göz alıcı bir bahçe tam dört adet bar mevcut. Ayrıca vip bölümü bulunmakta. Girer girmez müşterilerini eğlence havasına sokan bir mekân. Üstelik yemekler çok tatmin edici. Dana etiyle yapılmış menü ve deniz ürünlerinden oluşan menüler var.

Restorant bölümü akşam saat yediden yirmi üçe kadar devan eder. İçkiler değişik kokteyller ve alkolsüz içecekler, sıcak içecekler ile her zevke hitap ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans etmekten dolayı tatlı bir yorgunluk hissettirir ancak eğlence kendini genç hisseden herkese hitap eder. Bu yüzden Alanya gece hayatı denilince ilk akla gelen yerlerdendir.

Güleryüzlü ve kibar çalışanlarıyla müşterilerine rahat bir ortam hazırlamaktadırlar. Haftada yedi gün açık olan mekân eğlence meraklılarını her zaman beklemektedir. Güzel ve nezih bir ortamda eğlence buradadır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>