Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Aile Birleşimi ve Almanya vizesi

Aile Birleşimi ve Almanya vizesi

Aile Birleşimi İle  Ayrı Aile Kalmasın

Göç sonrası yerleştiği ülkede yaşayan “göçmen asıllı vatandaşın” yaşadığı ilkenin yasal prosedürlerine uygun olarak aile birliğini kurmak amacıyla yapılan işlemler neticesinde aile fertlerini yanına alma hakkıdır. Aile birleşimi hakkından aile birleşimi hakkı yoluyla bulunduğu ülkeye gelmemiş normal olarak vatandaşlık hakkı kazanmış bireylerin reşit olamayan çocukları resmi nikâhlı eşi ve ebeveynleri faydalanabilmektedir.

Her ülkenin yasalarına göre istediği özel şartlar bulunmaktadır. Dil yeterlilik belgesi, istekte bulunan şahsın pasaport ve ikamet belgesi, eş ise evlilik belgesi yabancı uyruklu evliliklerde farklı belgeler istenmektedir.

Schengen vizesi ayağınıza gelsin istiyorsanız tüm evrak ve prosedür takibinin tarafımızdan yapılması için bizi tercih edin. Yılların tecrübe ve bilgi birikimi ile tüm vize sorunlarınızı çözüyoruz. Bilgi için vizeglobaldata.com adresini ziyaret edin.

almanya

İdata başvurularınız, Avrupa’nın tüm ülkeleri için Almanya vizesi vb. talepleriniz uzman personelimiz tarafından takip edilmekte kısa zamanda sonuçlanarak vizenize kavuşmanız sağlanmaktadır.

 

Aile birleşimi hakkını kullanmanız için kurs ve benzeri her türlü ihtiyaçlarınız firmamız tarafından giderilmekte konsolosluk ve idata birimleriyle ilgili evrak takipleriniz tarafımızdan yapılmakta yasal olarak sorun bulunmayan vize istekleri sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır.

 

Artık eskiden olduğu gibi konsolosluklar önünde kuyruklar oluşmuyor ve vize için eziyet çekmiyorsunuz. Vize işlemleriniz için danışmanlık şirketimize başvuruyorsunuz bütün evrak mevzuat konusunda siz değerli vatandaşlarımıza hizmet sunuyor süreci sizin için takip ediyoruz.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>