Öne Çıkanlar
Anasayfa » Genel » Adana Oto Kiralama

Adana Oto Kiralama

Adana Oto Kiralama

Adanacar.com 2003 yılında turizm sektöründe araç kiralama  ve havalimanı transfer hizmetleri sunmak üzere kurulmuştur. İlk yıllarda Adana şehir merkezi ofisi ile servis veren Adanacar.com son dört yıldır Adana Havalimanı ofisini de açarak sektöre yaptığı yatırımlarına devam etmiştir. On yılı aşkın sektör tecrübesi ve dinamik kadrosu ile Adana oto kiralama sektörünün en çok tercih edilen firmaları arasındaki saygınlığını sürdüren Adanacar.com gücünü müşterisine duyduğu saygı ve güven odaklı hizmet anlayışından almaktadır. Bu  nedenle zaman içerisinde müşteri portföyünü geliştirerek filosundaki kiralık araç sayısını artırmış, Adana merkez ve çevre illerdeki diğer müşterilerine de hizmet vermek için emin adımlarla sermayesine yatırım yapmayı tercih etmiştir.

Filosundaki araç konseptini çoğunlukla ekonomik ve orta sınıf araçlar olarak belirleyen Adanacar.com müşteri portföyü bakımından yalnız Türkiye değil aynı zamanda Almanya, Fransa, İngiltere, Belçika, İsviçre gibi başlıca Avrupa ülkelerinden gelen turist ve gurbetçilerimize da Adana Havaalanı oto kiralama hizmetleri sunmaktadır. Filosundaki araçların yeniliği ve sektördeki edindiği güven ile %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile Adana Oto Kiralama hizmetleri sunan Adanacar.com, sizleri de müşterileri arasında görmekten büyük mutluluk duyacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>